Hroznej zewling :/

9. června 2008 v 20:54 | ♥ IlonečQa ♥ |  ♥ My liiive+ news ♥
Achjo..hroznej zewl tyo. V telce ňákej podělanej fotbal a další věci, který mě absolutně neberou. Na ICQ milion tři lidí ae já si s nikým nepíšu...nejspíš si nemám s kým co říct...a nebo na to pstě nejní nálada..neim.
Nic mě dneska nebaví..přišla sem ze skůůůl seděla u compu a pak sem dobrovolně pustila tátu, což se moc častonestává..pstě mě to tady už nebavilo. Ani telka mě nebavila..nic. Pak sem se tea aspoň na hoďku uklidila do vany..konečně ňáká záživná činnost xD No záživná..ležení xD
Asi pudu spát bo já fakt neim, divnej den dneska...do skůůl se mi ůbec nechce. tyo tam je to teď tak zbytečný, pstě na nic se neučím páč nejní potřeba a sedět tak každej den 6 hodin jen tak, abych se během každý hodiny málem uzívala k smrti..pstě promarněný dopoledne a část odpoledne...zrušila bych těch pár měsíců po příjmáčkách..bo jako ne oupa zrušila páč já sem vlastně ráda, že tam etě chodím a užívám si poslední chvilky s těma mýma fofráčkama...ae stejně..všechno je pstě poslední době hroznej zewl :/// etě mi teďka odjel sjamík k moři a zejtra mi odjíždí Janča....heeeeeeej, shit..jeden velkej shit. Neim co tady budu celejch těch 14 dní bo kolik to je bez ní dělat... to se asi fakt ukoušu nudou nebo prasknu nabitá pocitama se kterýma se nebudu moct nikomu svěřit...melu sračky tagže končím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama