Květen 2008

Řetězák o5 :)

30. května 2008 v 14:50 | ♥ IlonečQa ♥
Máš rád/a zmrzliny?
Jistěěě...zrovna sem jednu spořádala Smiliemaker
A jaká je tvá oblíbená příchuť?
citron aaaa...neim,mě chutnaj skouro šechny kromě kiwiwový Smiliemaker a šmoulovýSmiliemaker
No to je náhoda,moje taky!:)
Hehe Smiliemaker Keckyyyy Smiliemaker

Jen v rychlosti

29. května 2008 v 15:38 | ♥ IlonečQa ♥ |  ♥ My liiive+ news ♥
Tááágže..jsem tu jen na skok a bez pixelek :)) Omlouvám se, že tay teď nejní nc moc novýho ae pstě není časík jak je teď venku krásně :) tak se nezlobte...mno mám v plánu vám sem napsat o mojí a Jančině velký výpravě na kolech i s fotenkama :) Tak snad se k tomu dostanu :) Tak já zas mizím,pááá :-*

Max(ks)milián xD

29. května 2008 v 13:40 | ♥ IlonečQa ♥ |  ☺ Videooos ☺

Už zas pondělí :((

26. května 2008 v 16:48 | ♥ IlonečQa ♥ |  ♥ My liiive+ news ♥
Hojec šichni émoticones tronche 6 tak nějak se mi nečekaně naskytla chvíle volna tagže píšu émoticones tronche 1 Dokonce i s pixelkama...hh émoticones tronche 17 No co dneska? Zewlík, měli jsme jít s Jančou do města ae padlo to émoticones tronche 2 tagže jen tak zewlík,ani do skůůůůl nemusím nic dělat páč tam zejtra nejduémoticones tronche 4 Mám rozřazovačky z ájiny na gymplu...hhémoticones tronche 14 To zas bude něco émoticones tronche 7 Ae ako je mi celkyš putna esi budu v tý horší bo lepší skupině...hlavní je, že tam ůbec sem což?émoticones tronche 3 No a páč už neim co psát, tak to asi zas ukončím...jo etě bych byla ráda,kdyby se objevili u anketky no.2 další názory no,páč jich tam zatím moc nejníémoticones tronche 2
Díkec...papecémoticones tronche 9

Nekecej! 26.díl

26. května 2008 v 14:36 | ♥ IlonečQa ♥ |  Nekecej !

Anketa no.2

25. května 2008 v 15:36 | ♥ IlonečQa ♥ |  Anketky

Je lepší milovat nebo být milován?

Tak to je moje moje otázka v další anketě.
Je dobrý se nad tím zamyslet. Když si řeknete, že je lepší milovat jak to vlastně je? Milujete, ale dotyčná osoba vás nemiluje. To je potom nešťastná, tzv. neopětovaná láska.
Tak je lepší být milován?Být milován někým koho my nemilujeme? Jak mu to ale říct, abychom mu moc neublížili?
Čekám na vaše názory nebo zkušenosti :)

Věkový rozdíl

24. května 2008 v 17:26 | ♥ IlonečQa ♥ |  ♥ My liiive+ news ♥
Děkuju vám,za odpovědi a názory v "důležité" anketce. A zrovna teď jsem v časopise narazila na úplně stejnou otázku, a proto vám sem teď napíšu odpověď psycholožky :)
Je normální a přijatelný, abych chodila s klukem o osm let starším?
Majka, 16 let
Obecně je známo, že holky si většinou mnohem líp rozumí s kluky, kteří jsou starší než ony. Je to tím, že holky prostě dospívají dřív a v určitém věku jim stejně starší spolužáci připadají jako pubertální děti. A určitě i tvůj miláček se rád pochlubí, že má krásnou a mladou přítelkyni. Musíš ale počítat s tím, že třeba tvému okolí se to zas až tolik líbit nemusí. Důležité je získat důvětu rodičů, dokázat jim, že je na tebe spolehnutí a že můžou věřit tomu, co řekneš. taky je dobré si s přítelem ujasnit pravidla vašeho sexuálního života. Starší kluci jsou totiž většinou na sex už připravení, ty ale ještě připravená být nemusíš. Sama nejlíp poznáš, jak na tom jsi. Rozhodně se nenech nutit do ničeho, co dělat nechceš. Pokud se na všem shodnete a překonáte - zvlášť z počátku - nepřejícnost okolí, klidně vám to může vydržet i jako dlouhodobý vztah.
Viděla jsem docela váš zájem o diskutování na tohle téma a tak sem si řekla, že bych byla ráda,kdybyste mi do komentíků nebo na mail napsali návrhy na další otázky, další ankety. Byla bych moc ráda :)

Víkend za všechny prachy?!

24. května 2008 v 16:42 | ♥ IlonečQa ♥ |  ♥ My liiive+ news ♥
Čusík ňunínci :)
Dneska sem kupodivu nefrčela k babče a tak k nám šla Janča páč sem celej den sama doma :) Tak jako dopolko uteklo rychle :) pak šla Janča na obídek a zas se vrátila,smrákli jsme dvd a zas šla dom páč jede pryč. No a od tý doby se tea pekelně nudím a nece se mi nic dělat.Jen tak sedím, koukám na monitor a poslouchám songy, občas někomu odepíšu na icq. Ani se mi nechce ven, musela bych se česat a malovat a na to nějako nemám energii. Pstě všichni někde lítaj a já sedím doma. Suprovej víkend no...
A co vy? Jak se máte? Doufám, že si víkend užíváte líp jak já :)
A to je asi všechno,nemám ani energii abych toho napsala víc :)

Tož totok xD

23. května 2008 v 14:39 | ♥ IlonečQa ♥ |  ☺ Videooos ☺
Tož totok nemá chybu xD

"Důležitá" anketka

22. května 2008 v 17:09 | ♥ IlonečQa ♥ |  Anketky
Nazvala jsem tenhle článek jako "Důležitá" anketka. Vlastně to nijak zvlášť důležitý nejní :) Jen chci pár věcí zjistit :) a teď vám řeknu, co mě k tomu přivedlo.
Dostala jsem mail od jednoho návštěvníka mýho blogu :) Pozitivní ohlas,kterej mě potěšil:) Chválil moje názory..celkově blog:) Ae nebudu si zas tak fandit. Vlastně o tomhle to ani není. Jde spíš o to,že jsem tomu dotyčnému odepsala, že děkuju a tak nějak jsme si párkrát napsali. Je mu 24 jestli se nepletu a tak jsme se dostali k tématu 15tky jako já a chlápci jako on :)
Vlastně jsme řešili, jestli jsou pro nás 15tky už starý urny nebo jestli bysme si s nima uměli představit vztah. A to je vlastně moje otázka pro vás všechny alias "Důležitá" anketka.
Takže já se ptám. Holky zhruba ve věku 15-17, umíte si představit vztah nebo chodili byste s...mužem řekněme ve věku okolo 25 let? A kdyby to náhodou četli i kluci tak to samé akorát s ženama kolem 25?
Budu ráda,když mi tady napíšete ňáký komentáře týkající se tohohle tématu. Vlastně neim proč je to anketa, spíš diskuze. Je zbytečný zveřejňovat anketu s odpověďmi ano/ne/nevím. Pěkně se rozepište pokud chcete :) Díky

Čtvrtek :)

22. května 2008 v 15:05 | ♥ IlonečQa ♥ |  ♥ My liiive+ news ♥

Čusííík XP

Právě jsem se naprala koblížkem a tak vám semka píšu xD Ae neim co,tagže to zkrátím..zas je nic moc počasí tagže k nám buďto přijde Janča bo budu jen tak zewlit :)) Písemku z matiky sem nějako napsala tag snad to bude v cajku :)
Zatím pííííz :-*

Počasí na h**** a...ááááááá

21. května 2008 v 15:25 | ♥ IlonečQa ♥ |  ♥ My liiive+ news ♥

Dobreeeej

Fuj to počasí je fakt hrůza...všude abych sebou nosila deštník

Hh...jj tuhle větu sem napsala jen protl abych sem mohla šoupnout toho ňunínkovýho hrošíka :)) Taky vám musím říct, že teď oupa žeru jeden song a to Usher feat.Lil Wayne e ako nějako ten blog zas blbne tagže neim esi se mi to povede vložit :)
A co dál? Dál neim,je fakt počasí na houno a o půl pátý valím do posilky..etě bych měla mrknout na matiku páč zejtra píšem Taky nám nemůžou dát pokoj :/
No nic, tak já se loučím :-*

Pořádek v SB

20. května 2008 v 18:49 | ♥ IlonečQa ♥ |  ♥ Fellaaas blogííís ♥
Tagže sem si dělala pořádek v SB...
a nakonec..mažu: raduneczhka.blog.cz
supis-blogish.blog.cz
lowe-you.blog.cz
janciky.blog.cz
anculinka.blog.cz

Hotovo :)

20. května 2008 v 18:09 | ♥ IlonečQa ♥ |  MoE VýTvOrY xP
Tak jsem právě dodělala novej design :)) přece jen jsem se do toho pustila :) Jak jste si určo všimli, je to komplet změněný...pozadí jsem dělala sama a záhlavko taky :) jináč upozorňuju na novej obrázek v menu :) PEACE :P

Žádnej tajm xD

20. května 2008 v 17:02 | ♥ IlonečQa ♥ |  ♥ My liiive+ news ♥
No jo, je to tak...moc nejní čas a nebo se nechce, proto tady nic moc nepřibejvá a taky podle toho vypadá návštěvnost, která rapidně klesá :)) Ale co, nepotřebuju ádný rekordy:) stačí mi, že se sem občas někdo mrkne..no jináč co novýho? Připravuju, si myslím, docela zajímavou anketku ae etě neim kdy se mi bude chtít jí udělat a kdy jí zveřejním a taky bych si představovala novej design :) Teď už je posledních pár dnů pěkně hnusně...ae já radši pařím hry xD No nci, tak já du přemejšlet nad deisgnem :) Zatím pááá :-*

Láska až za hrob - 6.díl...KONEC

19. května 2008 v 15:31 | ♥ IlonečQa ♥ |  ♥ Moe vlastní ♥
Není žádná šance, že by se Alex probral. Nechají ho odpojit od přístrojů. Naty to sdělil Alexův otec. Matka plakala. Naty propukla v hysterický pláč. Pral se v ní smutek, láska a zlost. Alexe strašně milovala, nemůžou ho přece jen tak odpojit. Musí ho nechat se uzdravit. Nemůže žít bez Alexe. To prostě nejde!
Další den měli Alexe odpojit. Naty šla ještě naposled do nemocnice. Usedavě plakala, prosila Alexe,aby se probudil, prosila jeho rodiče, ať to nedělají. ,,Zbytečně se všichni akorát trápíme," řekl jí Alexův otec se slzami na krajíčku.
A tak Alexe odpojili. Naty se zhroutil celý svět. Každý den plakala, usínala s Alexovou fotkou, prohlížela si věci, které jí kdy dal, vzpomínala na všechno, co spolu zažili.
Jedno odpoledne u ní zazvonil Petr. ,,Vypadni!" zařvala Naty, jakmile ho viděla. ,,Kdybys ho neposlal pro ten podělanej chlast, tak tady Alex mohl bejt teď se mnou. Všechno je to kvůli tobě a těm debilům, co s ním jeli. Už tě nechci nikdy vidět. Slyšíš? Nikdy! Vypadni!" a zabouchla dveře. A plakala a plakala…
Doteď pláče. Sedí u okna a kouká ven. Už to jsou dva týdny, co Alexe odpojili. Na pohřbu se Naty psychicky zhroutila. Bude ještě dlouho trvat než se z toho vzpamatuje. A stejně to navždy zůstane v ní, v jejím srdci, kde má také navždy své místo Alex.

Nuda?No neim..+depka kolem mě

19. května 2008 v 15:28 | ♥ IlonečQa ♥ |  ♥ My liiive+ news ♥
Čusík pusiny :) Japa se dneska máte? Nám už odjela pouť:( škouda :( ae tyo..pstě byla to tenhle rok oupa bestovní pouť :) fakt že jo :)
No jináč co k dnešku, ve skůůl cike,akorát mi pak odešel sjamík :( a jináč je počasí na houínko..ae mě to nějako nevadí, seídm si v teplíčku u compu.
Akorát jediný co mě štve je, že většina lidí kolem mě má depku nebo jsou smutný a já s tím nemůžu nic udělat :((
No už neim co psát tagže tímhle končím tenhle skoro nesmyslnej článek..a asi vám sem šoupnu další díl povídky :)

Nekecej!25.díl

19. května 2008 v 14:31 | ♥ IlonečQa ♥ |  Nekecej !

Hh xD...erotejšn fotejšn z pouti xD

18. května 2008 v 10:46 | ♥ IlonečQa ♥ |  Fotešky

Hh xD táág vám jdu ukázat fotenku ze včerejška..v paruce z pouti xD


Přemysl Oráč/l

16. května 2008 v 14:46 | ♥ IlonečQa ♥ |  ☺ Videooos ☺