Říjen 2007

2.kolo:)

30. října 2007 v 13:40 | Íjáček |  ♥ My liiive+ news ♥
Tag zlatíčka díky vám jsem se dostala do 2. kolo soutěže o nej blogís:) Tagže bych byla mooooc ráda, kdybyste pro mě o5 hlasovali....a to přímo tady :) děkujííííí mooooc:)

Jen pár let

27. října 2007 v 19:38 | Íjáček |  Podle foutorománů z časáků :)
15-ti letá Táňa se po uši zamiluje do 27letého Petra a zatají mu svůj věk. Jenomže když pak jejich známost nabírá obrátky, přerůstá předčasně dospělé teenagerce najednou všechno přes hlavu....
Táňa s kámoškou Bětkou posedávají u klubu. Adam je otravuje... Táňa je otrávená a raději prchá. Jenomže se srazí s běžcem a upadne. Muž jí pomáhá vstát. Táňa je z mladého muže úplně na větvi. Ale nezmůže se ani na slovo. Pak ale najde jeho mobil, co mu musel vypadnout z kapsy.
A skutečně...zakrátko už volá mladý muž - Petr - z telefonní budky na svůj mobil. Táně se okamžitě v hlavě zrodí plán. Nasadí starší hlas...A Petr ji pozve na večeři. Doma Táňa básní Bětce o svém objevu. Petrovi nahlédne do přijatých SMSek a zjistí, co potřebovala. Petr je čerstvě rozešlý. Další den se Táňa pečlivě upraví tak, aby vypadala starší.
Později v restauraci...Táňa tvrdí Petrovi, že jí je 19. Petr nemá důvod jí nevěřit a zakrátko spolu flirtují. O dva dny později se opět sejdou. Petr pozve Táňu k sobě domů. Ale když ji chce obejmout, je zmatená....vymluví se, že je to na ni moc rychlé. Později Táňa vypráví o svém dobrodružství Bětce. Když je pak pozdraví Adam, Táňa ho drsně odpálkuje. Je to pro ni jen malej zajíček.
Petr pozve Táňu opět ven...tentokrát na operu. Na opeře si Táňa připadá jako hvězda. Po představení by s ní Petr rád strávil celý večer. Táňa na to ještě není připravená. Rychle naskočí do prvního taxíku...tenhle vztah se jí pěkně prodraží. Potom Táňa prosí Bětku o klíč od bytu její starší sestry, která je právě na dovolené. Další den přivede Táňa Petra do půjčeného bytu - a tady ho svede.
Další den chce Petr Táňu překvapit, ale nemůže se u bytu dozvonit. A pak z vedlejšího bytu vyjde sousedka. Petr se dozví, že žádná Táňa tam nebydlí. Okamžitě jí volá. Táňa se zhroutí. Druhý den sedí u Petra s malou dušičkou. A pak mu řekne, že je jí teprve 15. Petr nevěří svým uším. S Táňou to ukončí. A ta si uvědomí, že v 15 je opravdu na tak vážný vztah ještě brzy. O pár týdnů později v klubu: Zastaví se tam Adam. Najednou Táně vůbec nepřipadá tak dětinský jako dřív...a když ji pak Adam pozve na koncert, s radostí to přijme. Však on Adam nebude zas tak špatnej....

Sobota u babči

27. října 2007 v 19:04 | Íjáček |  ♥ My liiive+ news ♥
No tag dneska jsem zas nečekaně byla u babči v Přibyslavi :). A vytvořila jsem pro vás dva příběhy, který sem během večera nebo zítra snad přidám :) Jináč tea se při každým pohledu do zrcadla děsím :-D Ae cajk...no tag já končím páč stejně tyhle moje kecy nikdo nečte..páááá :))

Šikovná Íja no.3

27. října 2007 v 18:57 | Íjáček |  Diplomky pro Íjáčka
Tag tu mám zase ňáký diplomky...
První: Roe-deer diplomek :)
A druhej je podle mě hooodně originální :)

OMG >:o

27. října 2007 v 11:12 | Íjáček |  ♥ My liiive+ news ♥
OMG..to jsem zas něco vyvedla. Včera jsem pozvala Kýťu, aby mi ustřihla ofinu. Dopadlo to celkem cajk, zvykla bych si. Pag mi to ae etě Janča "vylepšila" a to už byl dost děs. Tagže jsem běžela za Kýťou esi s tím jde něco udělat. Moc nešlo. No pag jsem si to večer etě sama doma dotvořila a vznikla z toho...katastofaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Je to hrůza. Přála bych si,aby mi vlasy rostly rychlostí...hmmm...1 cm za 1 minutu...aby mi to zase dorostlo a mohlo se to líp ostříhat. Takhle budu muset čekat než to doroste aspoň do vánoc...áááááááááááááááá :(((

Slova lásky

25. října 2007 v 17:05 | Íjáček |  Podle foutorománů z časáků :)
Lucce není vůbec lhostejný Miki, který ji bombarduje milostnými vzkazy. Jenomže Lucka skrývá jedno velké tajemství, s kterým se svému klukovi jednoduše neodváží svěřit...
Lucka s kámoškou Nikolou leží u vody. Všimnou si, že je pozoruje nějaký kluk. Miki schválně hodí létající tálíř do blízkosti dívek, a když si pro něj jde, strčí nenápadně pod jejich deku lísteček. K večeru holky balí věci a Nikola lísteček najde a přečte ho - je to pokus o flirt s Mikiho číslem!
Večer Lucka dlouho přemýšlí. Ráno se konečně odhodlá...Miki je štěstím bez sebe. Po telefonu pak dlouho flirtují a nakonec si na další den domluví schůzku. Další den je Lucka celá nervózní. Ale s Mikim si hned padnou do oka. Když ji pak Miki chce políbit, nemá Lucka námitky.
Později na procházce: Miki je šťastný, ale Lucka propadá panice. Kdo ví, jak by mluvil, kdyby o ní věděl všechno?! Další den Lucka básní o Mikim Nikole. Zkušená Nikola kámošce radí. Druhý den přijde Miki na návštěvu k Lucce. Pustí si muziku a mazlí se. Následující den Lucka bezmyšlenkovitě vybere poštovní schránku a jde za Nikol. Opět básní o Mikim, zatímco tašku hodila na stůl a všechna pošta se z ní vysypala. Pak Nikola najde milostný dopis od Mikiho pro Lucku.
O pár dnů později...Lucka se pokouší napsat Mikimu dopis...a pak jí přijde od Mikiho SMSka. Miki čeká před kinem, jak Lucce napsal do SMSky. Jenomže ona nikde. Lucka se mu pokouší dovolat, jenomže on uraženě nebere telefon. Večer Miki nemůže usnout, stejně jako Lucka. A pak to Miki nevydrží a přijde za Luckou. Chce se s ní rozejít a Lucka se zhroutí. Nakonec Mikimu řekne, že je dyslektička, a proto mu neodepisuje na SMSky ani na dopisy. Miki všechno pochopil..a jestli dosud neumřeli, tak spolu žijí dodnes :))

Láska přes internet

25. října 2007 v 16:03 | Íjáček |  Podle foutorománů z časáků :)
Daniel se na chatu seznámí se Sabinou a on-line se zamiluje. Má pocit, že blonďatou dívku dokonale zná, přestože se nikdy nesetkali. Díky webkameře ji má denně přímo ve svém pokoji! Jednoho dne se ale na monitoru stane svědkem scény, která ho naprosto rozhodí...
Daniel chatuje a přes webku flirtuje se svou internetovou láskou. Ti dva si padli do noty...Danielův flirtík přeruší jeho sestra. Daniel dál flirtuje se Sabinou. Ta sleduje Danielovu sestru Alenu, jak ho už poněkolikáté táhá od počítače k večeři, a skvěle se baví. Nakonec Ála počítač naštvaně vypne.
Sabina je zklamaná, že se Daniel odhlásil. Jde do kuchyně, kde máma laškuje se svým přítelem Tomem...Večer Sabina nemůže usnout. Vztah její mámy s Tomem se jí vůbec nelíbí. Další den se Daniel opět setká se Sabinou přes kameru...A pak najednou v přímém přenosu sleduje, co se odehrává u Sabiny v pokoji. Osahává ji nějaký chlap, nejspíš příbuzný. Co má dělat??
Daniel je v šoku...Když se Sabina neozve ani další dva dny, je Daniel na zhroucení. Ségra má ale skvělý nápad...Zkusí projet záběry z kamery, třeba něco objeví. A skutečně: na obrazovce vidí pokoj Sabiny a v něm visí trikot - Ála je hned v obraze. Sabina je roztleskávačka. Alena zjistí, kde a kdy roztleskávačky trénují...Vyšlo to! Sledují Sabinu až domů, ale Daniel se jí neodváží oslovit.
Doma se Sabina právě loučí s mámou, která odjíždí na služebku. Na schodech se Ála a Dan potkají se Sabininou mámou a jejím přítelem Tomem. Danovi okamžitě dojde, že to byl on - Tom, který Sabinu osahával. Vře to v něm...Pak zazvoní na Sabinu a ta překvapeně otevře. Dan se jí představí a chce jí společně s Álou pomoct. Přece se nenechá sexuálně obtěžovat. A pak se Sabina složí. Danovi řekně, že na chlapy nemá ani pomyšlení. Daniel jí chápe, i když je to pro něj zklamání. Sestra ho utěšuje. Sabina leží večer v posteli a přemýšlí o Danielovi. Pak se na posteli otočí - přímo do Tomovy náruče! Mámin milenec leží vedle ní! A právě tak to ona chce!

Extra new klípek

25. října 2007 v 15:12 | Íjáček |  ♥ My liiive+ news ♥
Mám pro vás zas extra novej klípeček :) Mě osobně se mocky líbí i ta písnička :)
Mika - Happy ending

Robbie Williams

25. října 2007 v 15:05 | Íjáček |  ♪ ReTrO OkéNkO :-D ♪
Tagže úvodní řeč nebudu nijak protahovat a rovnou jdem na to :) Tea etě bych cela říct, že Robbie není žádná vykopávka :D
Jako první Radio..písnička to není ani tag stará ae mě se pstě líbí klípek :))
Rock DJ..ještě hrubější klípek :) Nedoporučuju lidem se slabým žaludkem...
Tuhle písničku pstě žeru...Come undone ☺
A nakonec Angels :)

Wanastovi vjecy

25. října 2007 v 14:53 | Íjáček |  ♪ ReTrO OkéNkO :-D ♪
Myslím, že není človíček, kterej by ňákej čásek Wanastovky neposlouchal bo aspoň neznal:) Sem, do retro okýnka určo patří :)
Sbírka zvadlejch růží :) hafec známá písnička
Tak mi to teda nandey :-D
Andělé...tyo, pokaždý, když tuhle písničku slyším, tag si vzpomenu na ňákou dětskou dízu :-D a na tý jsem na tohle pařila :-D
Aaa...pocem holko,vostříhám ti vlasy :-D Vlkodlak :)
Ako já se omlouvám, ae pstě sem musím dát další klípek. Vím, že už jich je dost ae když oni maj tak chytlavý melodie :-D Kouzlo...tady se mi nejvíc líbí, jak si tou břitvou uřeže vlásky :-D
Poslední klípek..v princeznách :)

Satelit kanibal

25. října 2007 v 14:44 | Íjáček |  ♪ ReTrO OkéNkO :-D ♪
Podle názvu tuhle skupinku asi nikdo nezná...ale myslím, že když si poslechnete tuhle písničku :) určo si vzpomenete :-P
Šťastnej jako blecha:)

Ilona Csáková

25. října 2007 v 14:37 | Íjáček |  ♪ ReTrO OkéNkO :-D ♪
Růžová to může být...tydydudu,tydydudu dip dip :-D Každej určo znáá ♪
Máme sice podzim ale dáme si léto :))
Takovejch klípků Ilonka má :-D a já prostě musím vybrat jen ňákých pár. Tak třeba Amsterdam :)
A poslední :) Zavři oči, když se červenám

New diplooomky

24. října 2007 v 20:25 | Íjáček |  Diplomky pro Íjáčka
No jooo...zase mám ňáký diplomky za tu mojí aktivitu :-D Tady jsou:

Jááájš :-D

23. října 2007 v 20:58 | Íjáček |  ♥ My liiive+ news ♥
No to byl zas dneska poděl co? :-D Prvně jsme byli s Jančou nakoupit v Hypce :-DTo bylo ako hafo sexy :-D Mno a pag jsme asi 2 hoďky, možná dýl seděli u nás na schodech, četli fotoromán a prožívali ho :-D hafo výtlemy zas byli..a nový hlášky:
- Spadl mi kámen za srdce :-D
- Jediný, co mě zdrželo nad vodou :-D
Z toho jsme fakt chcali :-D THE END :-*

Hlasujtee

22. října 2007 v 16:24 | Íjáček |  ♥ My liiive+ news ♥
Zlatíčka hlasujte plofím pro Íjáčka a jeho blogísek v soutěži na týhle stránečce :))
Děkujííí :-*

Pár new klípečků

21. října 2007 v 11:41 | Íjáček |  ♥ My liiive+ news ♥
Karl Wolf - Africa :)
Mattafix - Living Darfur :)
Mutya Buena - Just a little bit :)
Kryštof - Plán :)

Mega super bombastickej den :D

20. října 2007 v 19:34 | Íjáček |  ♥ My liiive+ news ♥
Dneska jsem výjimečně nejela k babí a dědovi do Přibyslavi ae byla jsem u nás s Jančou. Prvně jsem byla její 8 letá dceruška a ona moje týrající matka....nakonec mě zabila :D Pag jsem Janče nakrepatila vlásky a ona je pag zkusila nakrepatit mě. Objem dělá dojem :D V týhle situaci to byla pravda :) A pag jsem se fotili... No a nebyla bych to já abych se vám s těma fotkama + sexy komentáříkama nepochlubila :P
Ahooooj...to jsme my dvě :D
Supééééér....tlama :D
Hajinky děláme..no jooo
Můj mega zadeeeeeeeek o5 středem zájmu :-P
A ne jen jednou :D
A teď přijdou na řadu naše sexy pózy :D
Janča nesmí chybět :))
Áááááá :D :D:D:D z týhle fotky nebudu :D ( No leking )
Vyvolení, Vyvolení :D
Pózy s vláskama :D
A moje :D
V postýlce :D A v pozadí tygřík a méďa :D Dobrou :)))

Mráčky

20. října 2007 v 19:15 | Íjáček
Etě v tý době, kdy jsem blogís moc neobnovovala, jsem jednoho rána vyfotili kláááásný mráčky :) Mrkněte na ně, myslím, že se vám taky budou líbit :)
A etě jednou :)

Šikulka

20. října 2007 v 19:13 | Íjáček |  Diplomky pro Íjáčka
Další diplomek for me :) Akorát je společnej pro všechny, kdo soutěžili :) Tag jsem vám sebe zakroužkovala :D

Pátek...yahooo

19. října 2007 v 21:30 | Íjáček |  ♥ My liiive+ news ♥
Tag jsme dneska s Jančou i přes velikááánskou zimu vyrazili ven a tentokrát zase s foťáčkem. Prvně jsme obešli asi půlku ZR city než jsme začali fotit. Každopádně pag začlo sněžit tagže máme fotešky i se sněhem ae cááájk. Pokud se budete divit co to na sobě máme za bílý skvrny tag to jsou sněhový vločky děťátka :D
Mno páč nesmí chybět moje sexy komentáře,tag k tomuhle vám řeknu,že jsem fotila snížek.Kdo dobře vidí,tag možná v pozadí vidí okýnka :D
Sníížek padáá na stromečeeek :-P
Njn..dětství se nazapře..houpačka nás pořád láká :D
No joooo...ty naše úchylky na stromečky :D
Hračičky, hračičky..to jsem celá jáá :D
A pag jsem samozřejmě nemohla vylézt :D A páč byla prolízačka pěkně mokrá,tag jsem jí riflema hezky utřela :-/
No jasnééé...Janička nemohla zůstat pozadu :D
Toho si nevšimejte...občas mi hrabe a třeba taky..mám lísteček místo nosu :D
V pozadí zeď hřbitova u Conventa :-O
Škoda, že je tahle foteška mázlá..ae fotila jsem se asi 100x a pořád to bylo mázlý :( Asi ten hřbitov vysílá ňáký divný vlny :/ Se aspoň kochejte mojí sexy postavou :D
To jsme si hráli,když jsme čekali na zelenou :D
Už totál zmrzlá a kousek od sladkýho domova :) Tagže si nevšimejte zmrzlýho červenýho nosu a křečovitýho úsměvu :D
A Janča blázen se etě vyslíkla...a to je konec dnešního putování. Jsem ráda, že už sedím doma v teplíčku :-P pááá