Ta správná vlna

15. září 2007 v 20:21 | Íjáček |  Podle foutorománů z časáků :)
Míša má se svým novým klukem Mirkem rande v bazénu. Mirek se jí líbí, ale Míša má pocit, že se najednou chová trochu divně. Že by jenom žárlil? Nebo je za tím ještě něco jiného?
Odpoledne se má Míša sejít s Markem uvnitř bazénu. Nevšimne si, že ji v převlékací kabince někdo vyfotí! A pak se konečně setkají...ale Mirek se chová divně a pořád jí kouká na prsa. Míša se mračí..pak si dají sraz v bistru. Míša ale neví, že už má dávno nového ctitele: Adama. Vrhne se do vody. Náhle však ztratí rovnováhu, uklouzne a zmizí pod vlnou...Adam přiskočí k ní a bleskově ji z vody vytáhne. Míša je zmatená...Adam ji chce ještě někam pozvat, ale Míša se okamžitě vzdálí.
Adam je zklamaný...a pak ho někdo vytrhne z myšlenek: Mirek. Má důvod k žárlivému výstupu? Míša už se nemůže Mirka dočkat. A pak...začne další Mirkův žárlivý výstup. Míša už toho má plné zuby - nechce nikomu patřit! Ale pak se jí Mirek omluví a Míša se rozhodne dát mu ještě šanci. Mirek je pak jako vyměněný. Jenomže dlouho nevydrží ,,sekat dobrotu"..a Míšu začne osahávat. Tohle se Míše vůbec nelíbí. A naštvaně odchází do sprch. Adam celou scénu sledoval. Míša si pustí vodu ve sprše..a najednou je Mirek u ní..řekne jí, že ji vyfotil v převlékací kabince a vyhrožuje, že dá fotky na internet pokud se s ním rozejde. Přesně v pravý čas do sprch dorazí Adam a jediným chvatem zpacifikuje Mirka...Vystresovaná Míša padne svému zachránci šťastně kolem krku. Oba to cítí stejně: zamilovali se do sebe!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikys Nikys | Web | 15. září 2007 v 22:04 | Reagovat

Si ve finále soutěže o nej jméno!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama