Psí rande

1. září 2007 v 12:10 | Íjáček |  Podle foutorománů z časáků :)
Viktor prostě nemá na flirtování talent. U holek tak nemá žádnou šanci. A pak se objeví jedinečná příležitost: jeho osobním ,,dohazovačem" se stane profík v mazlení: sousedčin jorkšír Robík...
Při cestě domů prochází Viktor kolem hloučku holek a neobratně zkouší flirtovat. Holky ho ale jako vždy odkopnou. Viki už zkoušel všechno: být milý, být drzý, ale být vtipný se mu moc nedaří...Jakmile odejde, holky se za ním otočí a litují toho, že pozvání na colu nepřijali...ale to už Viki neslyší.
A pak se holky vrhnou na pejska Vikiho sousedky. Viki zpozorní..Že by se holky nechaly utáhnout na blbýho čokla? Potom se se sousedkou přátelsky pozdraví a dozví se, že jeho sousedka musí na operaci, ale neví kam s Robíkem. Viki vycítí šanci a je ochotný sousedce psa pohlídat.
Za pár dnů sousedka přinese Vikimu Robíka na hlídání. Slibuje, že se o něj dobře postará. Jakmile však sousedka odejde, Viki si skepticky prohlíží jorkšíráčka v džínové vestičce. Milovníkem zvířat on zrovna není. Hned další ráno Robík Viktora přátelsky budí olizováním. Viki se na něj spustí, že postel je pro něj tabu...aspoň do té doby než mu Robík sežene holku.
A skutečně: na procházce se u něj hned zastaví dvě holky. Pozvání na procházku však odmítnou. Vikimu to dochází - na holky se musí jinak! A prohlídne si Robíkův šatník. Oblékne mu žluté tričko, na které napíše: ,,Můj páníček je sám a taky se chce mazlit!" Bude to fungovat? Holky ho odkopnou s opovržením..využívá němou tvář ve svůj prospěch. Druhý den navlékne Robíka do poliecjního oblečku a pošle ho za brunetkou, která sedí nedaleko na lavičce. Jenomže holka Vikiho sjede s argumentem, že navlékat zvíře do takového oblečení je týrání zvířat.
Vynervovaný Viktor se vrací domů. Robík si ještě přisadí: Viktorovu neúspěchu nasadí korunu a počůrá mu botu. Postupem času si Viktor Robíka oblíbí: už spí dokonce v jeho posteli! Při další procházce Viktor nekouká na cestu...a šlápne do psího exkrementu. Hezká panička se překotně omlouvá, protože výtvor patřil jejímu psovi. A pak se z křoví přiřítí obří fenka! Robíka si okamžitě zamiluje - a on Bellu taky!
Druhý den si Linda s Viktorem vyrazí na kafe a povídají si...i Bella s Robíkem si náramně rozumějí. Linda s Viktorem venčí psy každý den a čím dál víc se zbližují. O pár dnů později přijde Linda na návštěvu k Viktorovi - bez Belly. Viktor Lindě přizná, že Robíka měl jenom jako návnadu na holky. Lindě to ale nevadí a ještě Viktora odmění sladkým polibkem. Konečně má Viktor to, po čem dlouho toužil...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sk8 Boy Sk8 Boy | 1. září 2007 v 13:20 | Reagovat

Njn slusnej pribeh

2 Mája Mája | 5. prosince 2007 v 16:14 | Reagovat

A jo máš to tu dobrý,ale déj sem nějaký ty veselejší písničky!:-)Jinak dobrý!

3 fydg fydg | 14. října 2008 v 10:38 | Reagovat

nebylo neco podobneho na ct1 trapasy

4 fydg fydg | 14. října 2008 v 10:39 | Reagovat

ale jinak hezkej přibeh

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama