Prázdninová láska

15. září 2007 v 19:57 | Íjáček |  Podle foutorománů z časáků :)
Na prázdninách v Itálii rozjela Sára žhavý letní flirt. Doma na ni sice čeká její kluk Leoš - ale vždyť Itálie je přece tak daleko! Takže v tom nevidí žádný problém. Jenomže Sářin plážový playboy zničehonic zazvoní na zvonek u jejich dveří...
Sára lenoší na pláži a volá s Leošem. Když dotelefonuje, vrhne se na pohledného Itala - Antonia...Antonio a Sára se mazlí a líbají. Výčitky svědomí ji netrápí. A pak jednoho dne přijde loučení. Antonio znovu a znovu přesvědčuje Sáru, že to s ní myslí vážně. Ona mu ale nevěří.
Pak Leoš vyzvedne Sáru na nádraží a doprovodí ji domů. Sára teď nemá na Leoše náladu. Když pak za ní přijdou kámošky Katka s Janou, Sára se jim pochlubí svým Italem...a ještě k tomu ji Antonio zasypává zamilovanými SMSkami a denně jí volá...a pak jednoho dne zazvoní u jejích dveří zvonek - je to Antonio s plnou náručí růží!
Sára je v šoku - tohle vážně nečekala! Rodiče jsou naštěstí ještě na dovolené. Jen aby se tady neobjevil Leoš...Sára skončí opět s Antoniem v posteli. Další den volá Leoš. Sára se vymlouvá. Když za ní přijdou kámošky, nevěří vlastním očím. Jana promlouvá Sáře do duše...V zoufalství Sára navrhne zajít na zmrzlinu. Antonio je nadšený. Všechny tři jsou z něj na mrtvici..Najednou Sára zpanikaří - naproti nim jde rozzářený Leoš! Sára se obrátí na Katku s prosbou, aby hrála, že je Toni JEJÍ flirtík z Itálie. Když pak Leoš Sáru políbí, Toni je překvapený. Než se stihne vmíchat mezi Sáru a Leoše, vystartuje po něm Katka. Teď už Toni vážně neví, která bije...Ale ten zmatek mu je příjemný. Když se chce Leošovi představit, skočí mu Katka rychle do řeči. Pak už se od nich Leoš odpojí. Antonio se po polibku s Katkou od ní nemůže odtrhnout...Večer ukořistí Sářin mobil a vyhledá v něm číslo na Katku...Další den holky pomáhají Sáře vyprovodit Antonia. Krátce na to přijde za Sárou Leoš. Nikdy se o jejím úletu nesmí dozvědět! A Sára už mu taky nebude nikdy nevěrná. Najednou Katce zapípá mobil - Antonio nestihl letadlo a vrací se za ní. Zbaví se Katka ještě někdy Antonia? To už se nedozvíme. Hlavní je, že Sára je zas se svým Leošem!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama