Dieta kvůli lásce? Nikdy!

15. září 2007 v 19:37 | Íjáček |  Podle foutorománů z časáků :)
Majka má drobnou, štíhlou postavu. Spolužačky jí závidí a dobírají si ji proto, že je anorektička. Naštěstí její kamarádka drží při ní - nebo...?
Majka vyrazí s kámoškou Lízou na nákupy. Je ale otrávená: všechno je jí velké...Při zpáteční cestě si holky koupí obří bagety. Líza Majce potají závidí, že je tak hubená. Ve škole se však do Majky všichni naváží, hlavně Anča...O další přestávce přijde za Majkou spolužák Marek a pozve ji na rande. V bistru Majka s Markem flirtuje a vznáší se v sedmém nebi. Jenomže Anče leží vztah Marka a Majky v žaludku. A tak do světa vypustí fámu, že je Majka bulimička. Markovi Ančiny poznámky vrtají hlavou. Majka je na dně. Jenom Líza jí rozumí.
Další den ráno...aby Marka přesvědčila, že není nemocná, sní Majka ve škole dva chleby a navrch otevře bonbony. O přestávce se Majka zavře na záchodě a pustí si muziku. Anča s kámoškou pak na záchodech slyší podivné zvuky, jako by někdo zvracel. Holky doběhnou pro třídní...myslí si, že zvracela Majka. Až když všichni odejdou, vyjde z kabinky také Líza...to ona zvracela. Další den u Majky: Marek se s ní chce milovat. Když si ale pak Majka sundá tričko, je Marek zaskočený, jak je hubená. Majka už toho má plné zuby! Také učitelka začne při hodině vykládat o poruchách příjmu potravy...a Majka se sesype.
Líza odvede Majku domů. Holky si uvaří špagety. Po jídle Líza rychle běží na záchod. A tam si strčí prst do krku...když vyjde z koupelny, čeká ji šok..před dveřma stojí Majka. Líza se rozbrečí. Její problém zůstane pro spolužáky tajemstvím...Majka pustí Marka k vodě a ukáže Líze, co je opravdové přátelství!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama