Zamilovaná do nepravého?

31. srpna 2007 v 16:47 | Íjáček |  Podle foutorománů z časáků :)
Max a Slávka jsou nejlepší kamarádi: znají se od základní školy, tráví spolu spoustu času a vědí o sobě všechno. Žárlivost u nich není na místě. Ale když se Slávka zamiluje do Karla, Maxovy city se najednou zblázní...
Slávka a Max se sejdou v parku na badminton, když najednou kolem nich projede kluk s podivným vozítkem vlastní výroby - rikšou! Slávka na zápas vmžiku zapomene - oči má jenom pro řidiče. Že by láska na první pohled? Slávčino srdce bije jako splašené.
Přestože by byl Max se Slávkou nejraději sám, projeví se jako skvělý kámoš a navrhne jí projížďku rikšou.
Sotva nasednou, dává Slávka okatě najevo, že jsou s Maxem jenom kamarádi. Karlovirychle dojde, jak se věci mají a začne se Slávkou flirtovat. Když jim Karel při projížďce celým rozlehlým parkem ukáže svoje tajná místa, je už Slávka ,,chycená". Max má ovšem po náladě. Najednou ho totiž přepadne žárlivost.
Hned další den hledá Slávka v parku ,,svého" Karla. A zase společně uhánějí parkem. Slávka je zamilovaná čím dál víc a přeje si, aby výlet nikdy neskončil. Náramně se baví a stále víc to mezi nimi jiskří... a pak si užívájí volna, sluníčka a vzájemných sympatií...a pak Karel vezme Slávku za bradu a chce ji políbit. Jenomže ta je tak rychlým spádem událostí zaskočena, že raději odejde domů.
Večer volá Slávka Maxovi tu skvělou novinu: je zamilovaná! Jenomže Max má problém. Neví ale, jak jí to říct na rovinu. Slávka pořád nic netuší. Až to z něj konečně vypadne. Max Slávku miluje!! A když se pak přiblíží k jejím rtům a vášnivě ji políbí, nemá Slávka sílu bránit se. Je dokonale zmatená...Max se vznáší v sedmém nebi - a Slávka neví, co má dělat.
A tak se rozhodne: Pozve Maxe do cukrárny. Slávka nemíní chodit kolem horké kaše a řekne mu na rovinu, jak to cítí. Miluje Karla. Dosud byli Slávka a Max nerouzluční. Teď vidí ona jediné řešení: na čas si dají pauzu...
Zatímco se Max trápí, tráví Slávka celé další dny s Karlem. A pak Slávka Karlovi konečně dovolí, aby ji políbil. Jenomže Karel zajde opět moc daleko, sahá hned Slávce pod triko. Slávka je rozčilená a zklamaná. Ale Karel se tváří, jako by se nic nestalo a ještě ji nabízí jointa. To už si Slávka nenechá líbít. Smutně se dovleče až k místu, kde to mezi ní a Karlem tak krásně začalo. Cítí se hrozně sama. A pak si vzpomene na Maxe, který jí byl vždycky nablízku. Najednou jí někdo položí ruku na rameno. Je to Max! A jako za starých časů Slávka zase otevře Maxovi své zlomené srdíčko. Max Slávku láskyplně obejme...protože v jediné chvíli se mezi Slávkou a Maxem něco rozhodujícího změnilo: dosud byli nejlepšími přáteli - ale teď je z nich pár!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama