Zakázaná vášeň

31. srpna 2007 v 16:19 | Íjáček |  Podle foutorománů z časáků :)
Láska na první pohled: Když se Sam a Julie potkají, od prvního okamžiku mají pocit, že se znají už celou věčnost. Jenomže náhle se do cesty jejich štěstí postaví něco, s čím ani jeden z nich nemohl počítat...
Julie se svojí kamarádkou Lídou vyrazili o víkendu na zamrzlý rybník, zabruslit si. Když už bruslí na rybníku několik hodin, rozhodnou se, že si dají závěrečné kolečko a půjdou domů. V jednu chvíli se chce Julie otočit, ale ztratí rovnováhu a padne do náruče sympatickému klukovi. Hned mezi nimi přeskočí jiskra. Julča by s ním ještě ráda chvíli pobyla a seznámila se, ale Lída už se jede přezout. Julča se na poslední chvíli rozhodne, že si neznámému sympaťákovi řekne o telefonní číslo, ale nikde už ho nevidí. Neví však, že ve stejnou dobu ji také on, Samuel vyhlíží a mrzí ho, že ji nechal jen tak odejít.
O několik dní později: Sam si prohlíží kytary v obchodě, chtěl by si koupit novou. Zrovna, když se mu jedna zalíbí a sáhne po ní, střetne se mu ruka s jiným zájemcem o stejnou kytaru. A tím zájemcem je kdo jiný než Julča.Tentokrát už si ji Sam nenechá jen tak upláchnout.Od té doby spolu tráví každé odpoledne a jejich láska je čím dál větší.
Další víkend si Sam s Julií vyrazí na hory. Když se dostatečně vyřádí na sněhu, zavede Sam Julii do odlehlého seníku a tam ji vášnivě obejme a líbá. Brzy oba zapomenou na všechno kolem. Ani zima jim nevadí. Když pak Sam řekne Julii, že by se s ni chtěl milovat, Julie chce, aby Sam ještě vydržel..do jejích narozenin. Když pak o pár dní později připravují Juliin pokoj na narozeninový mejdan, zavadí Sam o starožitnou krabičku, která spadne na zem a vysype se. Její obsah jsou staré fotky. Z hromady fotek Julie vytáhne jednu, na které je její tatínek jako mladý voják. Sam užasle zírá na fotku, protože je na ní jeho otec. Julie mu nevěří a proto jí Sam ukáže úplně stejnou fotku,kterou má schovanou jako památku na svého mrtvého otce. Když se na podrobnosti zeptají Julčiný maminky, zjistí, že jsou sourozenci....jejich láska končí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama